O nás

História

Galéria

Od vzniku našej rodinnej firmy v roku 1993 som hľadal cesty, ako čo najlepšie vyjsť v ústrety našim hosťom, aby si od nás odniesli, čo najlepší zážitok, a obec Slovenský Grob im navždy ostala v pamäti. Verím, že Grobský dvor dá predstavám našich hostí ten pravý rozmer.

Konkurencie je dosť - navštívte ju, a zistíte, že sa oplatí vrátiť. Každý, kto vstúpi do tohto podnikania a robí to dobre, obohacuje naše podnikanie, obec i Malokarpatskú vínnu cestu. Verím, že aj Grobský dvor bude inšpiráciou pre mnohých kolegov.

Súčasnosť

V našej rodinnej reštaurácii ponúkame starostlivo pripravené husacie špeciality. Už naozaj dlhá tradícia našej rodiny nás zaväzuje pripraviť našim hosťom vždy kvalitné a poctivo pripravené jedlo. K dobrej husi patrí dobrý nápoj. V našej ponuke tak nájdete starostlivo vybrané vína z malokarpatského regiónu.

Popri ponuke stravovania sme rozšírili svoje služby o ubytovanie v malom penzióne. K dispozícii sú útulné a pohodlné izby zariadené dreveným iteriérom. Penzión pozostáva z 5 dvojlôžkových izieb a 2 apartmánov s kuchynkou. Každá izba ma wc a kúpeľňu, LCD televízor a pripojenie na internet.

bottom